AKTUALIZOVANÉ: Paint Horse: Slovak Paradise Show 2019

30 júna, 2019 Od admin Vypnuté
2 364 Zhliadnutí

Vážení priatelia. Srdečne Vás pozývame na Paint Horse: Slovak Paradise Show spolu so SAWRR pretekmi ktoré organizujeme v spolupráci s KAM Quarter Horses pod záštitou APHA a SAWRR a to v dňoch 2. – 4. Augusta. Pripravené sú klinika na tému Ako najlepšie pripraviť jazdca a koňa na preteky; a preteky, ktoré povedie prezident APHA Mike Short.

Počas Show bude v kancelárii nápomocná Irene Stamatelakys – Riaditeľka medzinárodnej členskej komisie APHA. Takže ak potrebujete pomôcť s členstvom alebo transferom koní určite neváhajte a príďte.

Propozície pretekov

Prihláška na show je v slovenskom a anglickom jazyku spolu s APHA Amateur pravidlami v anglickom jazyku.  Je potrebné vyplniť prihlášku /slovenskú alebo anglickú/ a kartu s disciplínami /v prípade viacerých koní treba samostatne vypniť kartu za každú štartovnú dvojicu /.  Vyplnenú a podpísanú prihlášku spolu s kartami zašlite na mail jackanic.marek@centrum.sk. 

Na preteky nezabudnúť doniesť: pas koňa s platnou veterinárnou kontrolou na Infekčnú anémiu koní (EIA) a platné očkovania, APHA certifikát koňa, platnú APHA member card.

Z dôvodu plynulejšieho chodu show budú niektoré disciplíny spojené s Allbreed do tzv. Class in class. Vyhodnotenie výsledkov a dekorácia bude prebiehať samostatne